اسپینر پلاستیکی فندکی چراغ دار سه کاره
قیمت: 60,000 تومان
این اسپینر از جنس پلاستیک فشرده بوده و با تکنولوژی بالایی ساخته شده است. بسیار سریع و کم صدا می چرخد. دارای ۵ مد چشمک زن است و در پشت آن یک فندک برقی تعبیه شده که با نگه داشتن دکمه مخصوص، می توان آن را فعال کرد و توسط آن سیگار و یا هر چیزی را مشتعل نمود. این اسپینر دارای باتری قابل شارژ می باشد و از طریق تمامی شارژر های اندرویدی قابل شارژ است.

ویژگیهای اسپینر سه کاره:
قابلیت فندک
اسپینر
رقص نور

فیجت برای تمام کسانی که عاداتی از جمله تکان دادن دست یا پاهایشان در حال انجام کار یا مشاهده تلویزیون دارند، کسانی که عادت دارند کنترل تلویزیون را در دست گرفته و با دکمه های آن بازی کنند، کسانی که عادت دارند مدام چیزی در دست داشته و تکان دهند، کسانی که دارای شغل های پر استرس هستند، داشن آموزان و دانشجویانی که در زمان امتحانات خود استرس می گیرند، افرادی که کار تمرکزی انجام می دهند و …. در کل می توان گفت هرکسی که دچار مشکلات عصبی، استرس و تمرکزی است می تواند از فیجت استفاده کند.
فیجت‌ها لوازمی هستند که عملا کار مفید و کاربردی برای شما به همراه نخواهند داشت اما دلیل اینکه اسپینرها در گروه پرفروش‌ترین لوازم در فروشگاه‎‎های اسباب‌بازی فروشی و پیشنهاد روانشناسان و متخصصان اعصاب و روان هستند، احساس آرامشی است که هنگام کار با این وسیله به کاربر دست می‌دهد. این ابزار ضد اضطراب و ضد استرس یکی از بهترین همراهان کاربران در هر محیط برای تمدد اعصاب خواهد بود.
خرید